Zespół chronicznego zmęczenia jest chorobą, która dopada coraz to większą liczbę osób w obecnych czasach. Często jednak pozostaje nierozpoznana lub niewłaściwie zdiagnozowana.

Jak rozpoznać, że występuje u Ciebie niedobór witamin?

Pewne charakterystyczne objawy są dostrzegalne bez żadnych problemów. Jeśli na przykład zauważasz u siebie coraz większy problem z porannym wstawaniem z łóżka, być może cierpisz na przejściowe lub chroniczne zmęczenie – a jedną z jego najpowszechniej spotykanych przyczyn jest właśnie niedobór witamin. Każdego z nas czasami dopada przemożne uczucie znużenia, zmęczenia i zniechęcenia, szczególnie w niektórych miesiącach lub porach roku. Po prostu chce się wtedy pozostać w łóżku przez cały dzień i nic nie robić. Ale po tym, gdy się dobrze wyśpisz, zazwyczaj wracasz do swojej normalnej formy i zabierasz się za codzienne czynności zapominając o tym, jak czułeś się jeszcze wczoraj.

URODA

JAK ZACHOWAĆ WITALNOŚĆ

Witalność to stan organizmu, kiedy czujemy się świetnie, jesteśmy pełni energii i siły do życia. Mamy wrażenie, że w naszym organizmie wszystko działa jak należy, a żadne dolegliwości nie zakłócają naszych codziennych aktywności. Witalność to swoisty stan zen organizmu, kiedy zarówno umysł, jak i ciało doskonale ze sobą współpracują.
Podstawą naszego dobrego samopoczucia i zdrowia jest przede wszystkim to, co jemy. Jeżeli nie radzisz sobie z komponowaniem zdrowych posiłków, umów się do naszego dietetyka, który pomoże Ci je ułożyć.
Chcąc zachować witalność na co dzień zalecamy 2 lub 3 razy do roku przeprowadzenie kuracji rewitalizującej, dzięki której nasycimy organizm potrzebnymi składnikami. Efekty takiej terapii odczuwane są znacznie dłużej niż sporadyczne wykonanie kroplówki w kryzysowej sytuacji.

BARDZO WAŻNE OCZYSZCZANIE

Sprawna wątroba, nerki i jelita to warunek utrzymania organizmu w dobrej formie i witalności. Aby te ważne narządy chronić, należy przynajmniej raz w roku uwolnić organizmu od nagromadzonych toksyn. Naszych pacjentów prowadzimy według Programu C9, którego podstawą jest aloes i posiłki wysokobiałkowe przyspieszające metabolizm. Program pomaga oczyścić jelita, zredukować kilogramy i odzyskać witalność.

LEKI
  • Gorąco polecam wlewy witaminowe. Od momentu zastosowania dożylnej terapii moje samopoczucie jest dużo dużo lepsze. Sen jest bardziej efektywny i jakościowy. Moja regeneracja po ciężkim pracowitym dniu jest teraz na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanie zachęcam do spróbowania kroplówek na własnej skórze.

  • Polecam to miejsce. Kroplowki witaminowe dostosowane indywidualnie do potrzeb Pacjenta. Konsultacja lekarska w pełni profesjonalna, bez pośpiechu. Osoba Pani Agnieszki emanuje dobrocią i merytoryką.potrzebujesz naładować baterię w pięknym miejscu, w placówce medycznej. To polecam to miejsce.

Zachowaj witalność