Witaminy mają nieoceniony wpływ na nasze zdrowie. Wzmacniają naszą odporność, zapobiegają chorobom, stymulują procesy zachodzące w organizmie. Często zapominamy jednak o korzystnym wpływie witamin na skórę.

PIĘKNO JEST W TOBIE

Skóra, włosy, paznokcie

Koenzym Q10 nazywany jest również eliksirem młodości. Wyróżnia się silnym działaniem antyoksydacyjnym i przeciwstarzeniowym.  Chroni komórki przed zgubnym wpływem wolnych rodników, umożliwia skórze zachowanie jędrności i odpowiedniej tekstury. W naszych kroplówkach najczęściej łączymy go z dużą dawką witaminy C. Takie połączenie zwiększa dobroczynny wpływ na naszą skórę, ponieważ witamina C dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu odpowiedzialnego za elestyczność skóry.

URODA

Trądzik

Trądzik, to zmora nastolatek i wieku dojrzewania. Czasami jednak stan ten się utrzymuje i towarzyszy nam jeszcze w dorosłym życiu. Nie leczony trądzik pozostawia przede wszystkim na naszej skórze trwałe zmiany. Niestety nasza psychika cierpi również. Z powodu naszego wyglądu unikamy ludzi, cierpimy... Medycyna konwencjonalna proponuje terapię antybiotykami i działania pielęgnacyjne. Nasze Spa witaminowe stawia na ozonoterapię, która dezynfekuje od wewnątrz oraz łagodzi stany zapalne. Wystarczy wykonać 10 zabiegów 3 razy w tygodniu, aby problem zniknął całkowicie.

PIĘKNO JEST W TOBIE